Pierwszy zimowy transfer
Dodane przez Redaktor dnia Styczeń 26 2018 20:56:27
Pierwszy zimowy transfer


Miło nam poinformować, że pierwszym zawodnikiem, który wzmocnił nasz zespół przed startem rundy wiosennej jest środkowy pomocnik Mateusz Oleniacz. Witamy w Sieniawie i życzymy jak najlepszych występów w barwach Wisłoka. Mateusz do Sieniawy trafił na zasadzie transferu definitywnego z Przełomu Besko.

Rozszerzona zawartość newsa
Miło nam poinformować, że pierwszym zawodnikiem, który wzmocnił nasz zespół przed startem rundy wiosennej jest środkowy pomocnik Mateusz Oleniacz. Witamy w Sieniawie i życzymy jak najlepszych występów w barwach Wisłoka. Mateusz do Sieniawy trafił na zasadzie transferu definitywnego.

Mateusz Oleniacz [r.1989] od najmłodszych lat związany był z Przełomem Besko. Krótko, bo na półrocznym wypożyczeniu w sezonie 2012/13 przebywał też w Szarotce Nowosielce [grał przeciwko Sieniawie w meczu ligowym], ale później wrócił do Beska co z perspektywy czasu było bardzo dobrą decyzją. W barwach tego klubu z powodzeniem występował na poziomie klasy Okręgowej i IV ligi podkarpackiej będąc ważną postacią pierwszej jedenastki bądź też pierwszym do wejścia z ławki rezerwowych. Oleniacz już w przeszłości był blisko gry dla Wisłoka. W 2012 roku Mateusz był w kadrze naszego zespołu na turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów. W półfinałowym meczu z Orłem Milcza wykorzystał, decydujący o losach awansu do finału, rzut karny i zaprezentował cieszynkę w stylu Mario Balotellego z półfinału ME 2012 w meczu z Niemcami. Ostatecznie do transferu nie doszło, ale co się odwlecze to nie uciecze. Po kilku latach temat gry Oleniacza w Wisłoku powrócił i na szczęście tym razem zarząd stanął na wysokości zadania i sfinalizował transfer. Wszyscy sympatycy Wisłoka mają nadzieję, że popularny "Masełko" swoim doświadczeniem i umiejętnościami doda dużo jakości i będzie kluczową postacią naszej drużyny w kolejnych sezonach. Witamy na pokładzie Mateusz!