Nafta Jedlicze – Wisłok Sieniawa 0 – 2 [0 – 1]

Żak – Folcik, Oleniacz, P. Wacławski, Libowicz – B. Miklaszewski [’65 D. Miklaszewski], Kruszyński, Sereda [’52 Stanisz], Krakoś, M. Zajączkowski [’91 S. Walus], D. Zajączkowski.

Jedlicze,9.11.2019

Nafta: Pitrus – Haznar [’62 Szopa], Półchłopek ’46 Czaja], Biernat, Gębarowski, Krawczyk, Krupa [’46 Buczyński], Limberger, Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk, Stodolak.

Sędziowali: Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik, Krzysztof Zygmunt.
Żółte kartki: B. Miklaszewski, D. Miklaszewski - Krupa, Karol Rymarczyk, Konrad Rymarczyk,Limberger.

Wygrywamy na koniec rundy w Jedliczu z miejscową Naftą 2 - 0. Wisłok zagrał bardzo dobre zawody. Bramka zdobyta już w pierwszej minucie ustawiła taktykę na ten mecz. Gospodarze w pierwszej połowie wprawdzie mieli inicjatywę, ale z lekkiej przewagi nic wielkiego nie wynikało, gdyż bardzo dobrze graliśmy w defensywie. Przy każdej nadarzającej się okazji nasi zawodnicy przeprowadzali bardzo groźne kontr ataki. W drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę i stworzyliśmy sobie kilka doskonałych okazji do podwyższenia wyniku. Jedną z nich wykorzystaliśmy a zrobił to Mateusz Zajączkowski przypieczętowując jak najbardziej zasłużoną wygraną Wisłoka. Dziękujemy chłopakom za walkę i zaangażowanie w tym meczu. Podsumowanie całej rundy wkrótce. Teraz długa zimowa przerwa.